KONST / Litografier / Färglitografi 14818124
nr 1481 8124
David Bracken
(f. 1930), Sverige
Signerad, numrerad 130/290, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 33x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x69 cm
David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:54:25
2/8 23:29:35